Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy

Sieradzwoj. łódzkieNIP: 8271983473
5
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 108 168 zł
Łączna wartość
221 634 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy prowadzi powtarzalne postępowania w jednej kategorii. Najbardziej regularna jest kategoria „Żywność i napoje” (rytm: co rok) — ostatnie ogłoszenie: styczeń 2026, szacowany kolejny termin: ~styczeń 2027.

Żywność i napoje

co rok
Następny przetarg (szac.)~styczeń 2027
  • 5 ogłoszeń przez 4 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy?

Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy ogłosił łącznie 5 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 108 168 zł, przy średniej wartości 221 634 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy?

Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Handlowe Witamina Karolina Młodak (3 wygranych przetargów).

Od kiedy Przedszkole nr 3 im. J. Brzechwy publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.01.2022, a najnowszy z 23.01.2026.