PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH regularnie wraca z zamówieniami w jednej kategorii. Najczęściej powtarza się kategoria „Żywność i napoje” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: listopad 2025, szacowany kolejny termin: ~czerwiec 2027.
Żywność i napoje
co rok- 6 ogłoszeń przez 3,1 lat
- Zwykle w miesiącach: listopad / styczeń
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NATOLA – N. Sondel | Jelenin | 3 | 984 473 zł |
| 2 | TRIO CATERING Sp. z o.o | Wrocław | 1 | 225 338 zł |
| 3 | Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Odebralscy – M. Odebralski | Walim | 1 | 424 738 zł |
| 4 | PHUP MIMAR – M. Sopinka | Wrocław | 1 | 713 983 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH?
Zamawiający PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH ogłosił łącznie 8 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 2 348 533 zł, przy średniej wartości 391 422 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH?
Najczęstszym wykonawcą jest NATOLA – N. Sondel (3 wygranych przetargów).
Od kiedy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II W SIECHNICACH publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.11.2022, a najnowszy z 09.12.2025.