PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Dane historyczne pokazują, że PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE regularnie wraca z zamówieniami w jednej kategorii. Najczęściej powtarza się kategoria „Żywność i napoje” (co pół roku) — ostatnie ogłoszenie: styczeń 2026, szacowany kolejny termin: ~listopad 2026.
Żywność i napoje
co pół roku- 6 ogłoszeń przez 2,4 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / wrzesień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P.P.H.U. Zakład Masarski Stanisław Henryka Ośliźlok | Skrzyszów | 6 | 485 788 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE?
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE ogłosił łącznie 6 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 485 788 zł, przy średniej wartości 80 965 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE?
Najczęstszym wykonawcą jest P.P.H.U. Zakład Masarski Stanisław Henryka Ośliźlok (6 wygranych przetargów).
Od kiedy PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. JASIA I MAŁGOSI W RADLINIE publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.09.2023, a najnowszy z 26.01.2026.