Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ
3
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 281 417 zł
Łączna wartość
427 139 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MATEO Sp. z.o.o | Gliwice | 1 | 354 031 zł |
| 2 | MIRO Sp. z o.o. | Warszawa | 1 | 289 500 zł |
| 3 | IT4KAN Sp. z o.o. | Katowice | 1 | 637 886 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ?
Zamawiający Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ ogłosił łącznie 3 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 281 417 zł, przy średniej wartości 427 139 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ?
Najczęstszym wykonawcą jest MATEO Sp. z.o.o (1 wygranych przetargów).
Od kiedy Przychodnia Specjalistyczna SPZOZ publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 24.11.2023, a najnowszy z 07.01.2026.