Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie

Olsztynwoj. warmińsko-mazurskieNIP: 7393034091
24
Przetargów łącznie
1
Aktywnych
3 691 111 zł
Łączna wartość
230 694 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Historia zamówień, które ogłasza Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie, wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Medycyna i laboratorium” (co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.

Medycyna i laboratorium

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 13 ogłoszeń przez 3,6 lat
  • Zwykle w miesiącach: październik / luty

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Cezetel Olsztyn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka KomandytowaOlsztyn4814 885
2Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.Warszawa41 062 805
3POLAND OPTICAL SP. Z O.O.Cieszyn1296 379
4Krystyna Dorota JunkerOlsztyn120 028
5Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o. o. - Lider KonsorcjumWarszawa1181 427
6Anna KożuchowskaOlsztyn153 370
7YAL Sp. z o.o.Pionki1361 759
8Teresa RodzewiczOlsztyn114 280
9TELESIS INSTALACJE TELETECHNICZNE SP. Z O.O.Warszawa1938 982
10Krzysztof BanaszekOlsztyn1356 202

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie?

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie ogłosił łącznie 24 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 3 691 111 zł, przy średniej wartości 230 694 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie?

Najczęstszym wykonawcą jest Cezetel Olsztyn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (4 wygranych przetargów).

Od kiedy Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.10.2022, a najnowszy z 10.07.2026.