SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO
7
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
353 690 zł
Łączna wartość
70 738 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec | Opole | 1 | 81 000 zł |
| 2 | Fundacja pod Prąd | Elk | 1 | 44 100 zł |
| 3 | Akademia Arytmetyki Mentalnej Żaneta Mućka | Łuków | 1 | 54 040 zł |
| 4 | Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Rol-Kąt" w Brzozowym Kącie | Brzozowy Kąt 63 | 1 | 154 050 zł |
| 5 | ModraSova Sp. z o.o. | Inowrocław | 1 | 20 500 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił zamawiający SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO?
Zamawiający SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO ogłosił łącznie 7 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 353 690 zł, przy średniej wartości 70 738 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO?
Najczęstszym wykonawcą jest MK Mikro Energia Kazimierz Martychowiec (1 wygranych przetargów).
Od kiedy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.02.2023, a najnowszy z 31.03.2026.