Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce, wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Hotelarstwo i gastronomia” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~lipiec 2027.
Hotelarstwo i gastronomia
co rok- 5 ogłoszeń przez 2,8 lat
- Zwykle w miesiącach: wrzesień / lipiec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Catering OK Maciej Sałek | Radom | 3 | 1 132 859 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce?
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce ogłosił łącznie 5 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 132 859 zł, przy średniej wartości 377 620 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce?
Najczęstszym wykonawcą jest Catering OK Maciej Sałek (3 wygranych przetargów).
Od kiedy Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 18.09.2023, a najnowszy z 14.07.2026.