Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku

Chmielnikwoj. podkarpackieNIP: 8131472548
6
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
4 271 647 zł
Łączna wartość
854 329 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku, jest powtarzalny w jednej kategorii. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Hotelarstwo i gastronomia” (co rok): ostatnie ogłoszenie: sierpień 2026, spodziewany kolejny termin: ~lipiec 2027.

Hotelarstwo i gastronomia

co rok
Następny przetarg (szac.)~lipiec 2027
  • 6 ogłoszeń przez 5 lat
  • Zwykle w miesiącach: sierpień / lipiec

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1BTW Catering Barbara Tomkiewicz-WęglarzRzeszów43 160 661
2Firma Gastronomiczna Dorota SkrzypekWiązownica11 110 986

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku?

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku ogłosił łącznie 6 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 4 271 647 zł, przy średniej wartości 854 329 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku?

Najczęstszym wykonawcą jest BTW Catering Barbara Tomkiewicz-Węglarz (4 wygranych przetargów).

Od kiedy Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.08.2021, a najnowszy z 14.08.2026.

Przetargi od Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. M. M. Kolbego : analiza i prognozy