SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE

Krakówwoj. małopolskieNIP: 6762083306
224
Przetargów łącznie
5
Aktywnych
109 322 800 zł
Łączna wartość
748 786 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Dane historyczne pokazują, że SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE regularnie wraca z zamówieniami w 4 kategoriach. Najczęściej powtarza się kategoria „Medycyna i laboratorium” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Medycyna i laboratorium

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 118 ogłoszeń przez 5,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / kwiecień

Ścieki, odpady, środowisko

co rok
Następny przetarg (szac.)~sierpień 2027
  • 6 ogłoszeń przez 4,8 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / wrzesień

Rolnictwo i hodowla

co rok
Następny przetarg (szac.)~luty 2027
  • 5 ogłoszeń przez 3,4 lat
  • Zwykle w miesiącach: październik / listopad

Naprawy i konserwacja

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~listopad 2026
  • 5 ogłoszeń przez 2,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: maj / styczeń

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1CloudiMed sp. z o.o.Warszawa46 684 607
2Quad Pro Sp. z o.o.Kraków35 318 640
3Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.Warszawa31 716 233
4Citonet-Kraków Sp. z o.o.Kraków32 038 037
5Abena Polska Sp. z o. o.Goleniów3610 891
6Firma Handlowo- Usługowa Marpol Marcin PolakDziekanowice2645 953
7Radiometer Sp. z o.o.Warszawa2407 949
8DiaHem AG Diagnostic ProductsBülach21 123 500
9Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaBochnia2879 227
10BECTON DICKINSON POLSKA SP. Z O.O.Warszawa21 250 552

Historia zamówień

Przetargi (5)

~677 100 złMedycyna i laboratoriumAktywny
Dostawa produktów leczniczych
24.07.2026
~1 455 111 złMedycyna i laboratoriumAktywny
Dostawa akcesoriów i wyposażenia do aparatury medycznej II
24.07.2026
~4 794 513 złŚcieki, odpady, środowis…Aktywny
Usługa sprzątania i dezynfekcji w Szpitalu
17.07.2026
~7 424 040 złMedycyna i laboratoriumAktywny
Dostawa wyrobów medycznych
01.07.2026
~1 455 111 złMedycyna i laboratoriumAktywny
Dostawa akcesoriów i wyposażenia do aparatury medycznej II
29.06.2026

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (11)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 11 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Zobacz wszystkie orzeczenia tego zamawiającego (11) →

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE?

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE ogłosił łącznie 224 przetargów, z czego 5 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 109 322 800 zł, przy średniej wartości 748 786 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE?

Najczęstszym wykonawcą jest CloudiMed sp. z o.o. (4 wygranych przetargów).

Od kiedy SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKOWIE publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.05.2021, a najnowszy z 24.07.2026.

Przetargi od SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W KRAKO: analiza i prognozy