XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Poznańwoj. wielkopolskieNIP: 9720443138
12
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
2 281 223 zł
Łączna wartość
325 889 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, jest powtarzalny w jednej kategorii. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co pół roku): ostatnie ogłoszenie: listopad 2025, spodziewany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Roboty budowlane

co pół roku
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 12 ogłoszeń przez 3,4 lat
  • Zwykle w miesiącach: sierpień / listopad

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1MAGICNETS SP. Z O.O.Żórawina21 358 588
2PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE ARTBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań178 705
3EL-MO Kacper SkorlińskiOborniki1115 620
4Sport Plus Wojciech GregorczukRokietnica1423 881
5F.H.U. Radosław KokocińskiPoznań1128 069

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE?

Zamawiający XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ogłosił łącznie 12 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 2 281 223 zł, przy średniej wartości 325 889 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE?

Najczęstszym wykonawcą jest MAGICNETS SP. Z O.O. (2 wygranych przetargów).

Od kiedy XX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.06.2022, a najnowszy z 28.11.2025.