Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.

Sosnowiecwoj. śląskieNIP: 6443530148
6
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
3 371 105 zł
Łączna wartość
1 123 702 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Historia zamówień, które ogłasza Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o., wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Ścieki, odpady, środowisko” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: maj 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Ścieki, odpady, środowisko

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 4 ogłoszeń przez 1,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: czerwiec / luty

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1„JSK ARCHITEKCI” SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa1717 705
2Padserwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąKatowice11 017 500
3Lodowiska.info Sp. z o.o.Katowice11 635 900

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (3)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 3 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.?

Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o. ogłosił łącznie 6 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 3 371 105 zł, przy średniej wartości 1 123 702 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o.?

Najczęstszym wykonawcą jest „JSK ARCHITEKCI” SPÓŁKĄ Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (1 wygranych przetargów).

Od kiedy Zagłębiowski Park Sportowy sp. z o.o. publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.04.2021, a najnowszy z 08.05.2026.