Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Historia zamówień, które ogłasza Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej, wskazuje na regularne postępowania w jednej kategorii. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co rok) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: ~maj 2027.
Roboty budowlane
co rok- 6 ogłoszeń przez 4,8 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / kwiecień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | KAMIR Monika Chwajoł Sp. z o.o., 30-218 Kraków, ul. Czeremchowa 2a | Kraków | 3 | 456 170 zł |
| 2 | Przedsiębiorstwo Usługowe ELTRENCH Bogusław Szerer | Kraków | 1 | 191 664 zł |
| 3 | Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno – Sanitarnego „POTOK” 38-300 Gorlice, Stróżówka 1 | Stróżówka 1 | 1 | 676 650 zł |
| 4 | Multikop Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 38-340 Biecz, Strzeszyn 567 | Strzeszyn | 1 | 183 673 zł |
| 5 | F.U.H. WONIKTS TOMASZ SOCHA | Lipiny 76 | 1 | 315 447 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej?
Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej ogłosił łącznie 10 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 823 604 zł, przy średniej wartości 260 515 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej?
Najczęstszym wykonawcą jest KAMIR Monika Chwajoł Sp. z o.o., 30-218 Kraków, ul. Czeremchowa 2a (3 wygranych przetargów).
Od kiedy Zakład Gospodarki Komunalnej w Pleśnej publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 27.08.2021, a najnowszy z 02.07.2026.