ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE
2
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
1 113 951 zł
Łączna wartość
1 113 951 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Europejski Fundusz Leasingowy SA | Wrocław | 1 | 1 113 951 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (1)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 1476/26postanowieniezwrócone28.01.2026
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE?
ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE ogłosił łącznie 2 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 113 951 zł, przy średniej wartości 1 113 951 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE?
Najczęstszym wykonawcą jest Europejski Fundusz Leasingowy SA (1 wygranych przetargów).
Od kiedy ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MALECHOWIE publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.03.2026, a najnowszy z 23.05.2026.