Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi

Łódźwoj. łódzkie
143
Przetargów łącznie
1
Aktywnych
1 169 096 314 zł
Łączna wartość
16 237 449 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Historia zamówień, które ogłasza Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, wskazuje na regularne postępowania w 4 kategoriach. Największą powtarzalność widać w kategorii „Roboty budowlane” (co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Roboty budowlane

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 67 ogłoszeń przez 2,5 lat
  • Zwykle w miesiącach: luty / maj

Ścieki, odpady, środowisko

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 30 ogłoszeń przez 2,5 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / lipiec

Architektura i inżynieria

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 19 ogłoszeń przez 2,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: kwiecień / maj

Ogrodnictwo i rolnictwo

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 11 ogłoszeń przez 2 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / listopad

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1STRABAG Sp. z o.o.Pruszków7115 133 628
2Przedsiębiorstwo Robót Drogowo –Mostowych Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski6300 779 472
3Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kępno Zakład Usług Projektowo-Konsultingowych z siedzibą w OkrzycachRychtal52 799 550
4Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski459 479 437
5LuKpol Krzysztof ŁuczakUniejów412 440 378
6DROG-BUD Sp. z o.o.Częstochowa4162 468 605
7Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o.Będzin3409 157 930
8EMProjekt Sp. z o.o.Katowice31 432 458
9Usługi Transportowo Komunalne Beata KamolaZduńska Wola32 955 306
10ROBIMART Sp. z o.o.Pruszków31 586 700

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (3)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 3 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi?

Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi ogłosił łącznie 143 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 169 096 314 zł, przy średniej wartości 16 237 449 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi?

Najczęstszym wykonawcą jest STRABAG Sp. z o.o. (7 wygranych przetargów).

Od kiedy Województwo Łódzkie - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 19.01.2024, a najnowszy z 27.07.2026.