Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego

Proszowicewoj. małopolskieNIP: 6821182011
5
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
9 077 889 zł
Łączna wartość
3 025 963 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego, jest powtarzalny w jednej kategorii. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co rok): ostatnie ogłoszenie: sierpień 2024, spodziewany kolejny termin: ~styczeń 2027.

Roboty budowlane

co rok
Następny przetarg (szac.)~styczeń 2027
  • 4 ogłoszeń przez 2,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / wrzesień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego?

Zamawiający Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego ogłosił łącznie 5 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 9 077 889 zł, przy średniej wartości 3 025 963 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego?

Najczęstszym wykonawcą jest h. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - PRODUKCYJNE ELKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne "ELKA" Sp. z o.o.) (1 wygranych przetargów).

Od kiedy Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.07.2022, a najnowszy z 22.08.2024.

Przetargi od Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego: analiza i prognozy