Brak terminuBZP
Wykonanie robót przystosowujących budynek do aktualnych przepisów przeciwpożarowych w Domu Studenckim Politechniki Warszawskiej Wcześniak w Płocku przy ul. Dobrzyńskiej 5 – ETAP VII
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta488 208,88 PLN
Najdroższa oferta609 000,00 PLN
Taniej od najdroższej120 791,12 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
488 208,88 PLN
najtańsza609 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza609 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00318720
Data publikacji02.07.2026 09:25
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4Instalowanie infrastruktury okablowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)02.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e36fedb6-c234-4184-bec6-5b77c1906362