Brak terminuBZP
REMONT SCHODÓW WEJŚCIOWYCH DO BUDYNKU ORAZ WYKONANIE ROBÓT REMONTOWYCH W LOKALACH MIESZKALNYCH PRZY UL. PODCHORĄŻYCH 43/45 ORAZ UL. PODCHORĄŻYCH 47A W WARSZAWIE
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZARZĄD ZASOBÓW MIESZKANIOWYCH MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5213159655
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00339277
Data publikacji13.07.2026 12:47
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e30103c7-b18e-47b7-aeb0-cc04f03a42eb