Brak terminuBZP
Usługa zapewnienia wsparcia logistycznego i realizacji stref projektów naukowych podczas 12 pikników plenerowych na terenie całej Polski.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy892 180,50 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta892 180,50 PLN
Najdroższa oferta1 424 380,00 PLN
Taniej od najdroższej532 199,50 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+60%
892 180,50 PLN
najtańsza · wybrana1 424 380,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 424 380,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaAkademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250011875
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00345593
Data publikacji16.07.2026 08:41
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)16.07.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-8a4349a7-e03b-4aab-8ffc-030cf434924f