Brak terminuBZP
Dostawa i wdrożenie systemów cyberbezpieczeństwa IT/OT dla Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. wraz z infrastrukturą serwerową, sieciową i backupową.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy662 970,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta662 970,00 PLN
Najdroższa oferta786 216,02 PLN
Taniej od najdroższej123 246,02 PLN16% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+19%
662 970,00 PLN
najtańsza · wybrana786 216,02 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana786 216,02 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa"ŻAGAŃSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoŻagań
WojewództwoLubuskie
NIP9241747076
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Żagań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48820000-2 — Serwery
Numer ogłoszenia2026/BZP 00377561
Data publikacji04.08.2026 16:05
Kody CPV
48820000-2Serwery
30233000-1Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3Urządzenia sieciowe
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72260000-5Usługi w zakresie oprogramowania
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu01.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)04.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7f6aee6e-ebc2-455a-86e2-cda3c73373e8