Brak terminuBZP
Świadczenie usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze na lata 2026-2029
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 837 771,28 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta2 837 771,28 PLN
Najdroższa oferta2 837 771,28 PLN
Data zawarcia umowy: 29.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaIzba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
MiastoZielona Góra
WojewództwoLubuskie
NIP9291415264
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zielona Góra). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)92600000-7 — Usługi sportowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00378359
Data publikacji05.08.2026 10:51
Kody CPV
92600000-7Usługi sportowe
92000000-1Rekreacja i kultura
92610000-0Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)05.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-87a24ab5-c93f-4b23-b623-9f0cce45aab4