Brak terminuBZP
Wykonanie dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla potrzeb modernizacji sieci strukturalnej w budynku Oddziału ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy55 165,50 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta55 165,50 PLN
Najdroższa oferta369 000,00 PLN
Taniej od najdroższej313 834,50 PLN85% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+569%
55 165,50 PLN
najtańsza · wybrana369 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana369 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 15.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rybnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71000000-8 — Architektura i inżynieria
Numer ogłoszenia2026/BZP 00386506
Data publikacji11.08.2026 10:10
Kody CPV
71000000-8Architektura i inżynieria
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6Architektura i inżynieria
71248000-8Nadzór nad projektem i dokumentacją
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)11.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e9eaa23c-97df-4bb2-bbe1-1158d7f3f584