Brak terminuBZP
Przebudowa drogi powiatowej nr 1287N dr. Nr 1279N – dr. Pow. 1285N w msc. Goryń
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaKwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Budowlanych "STRZELBUD" Sp. z o.o.Kwidzyn
Wartość umowy1 198 802,62 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 198 802,62 PLN
Najdroższa oferta1 436 755,24 PLN
Taniej od najdroższej237 952,62 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
1 198 802,62 PLN
najtańsza · wybrana1 436 755,24 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 436 755,24 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPOWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
MiastoIława
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP7441504874
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Iława). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00388710
Data publikacji12.08.2026 10:33
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-86b5bc16-bf50-4bb0-ab66-dbb0ed4a7ac7