Brak terminuBZP
Rewitalizacja dworca w Głubczycach i jego adaptacja na cele społeczne.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy15 726 610,79 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta15 726 610,79 PLN
Najdroższa oferta19 346 715,51 PLN
Taniej od najdroższej3 620 104,72 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+23%
15 726 610,79 PLN
najtańsza · wybrana19 346 715,51 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana19 346 715,51 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Głubczyce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00388773
Data publikacji12.08.2026 10:49
Kody CPV
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312200-9Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45314310-7Układanie kabli
45314320-0Instalowanie okablowania komputerowego
45311000-0Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4Instalacje niskiego napięcia
45317300-5Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262311-4Betonowanie konstrukcji
45262310-7Zbrojenie
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45320000-6Roboty izolacyjne
45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
45421100-5Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4Tynkowanie
45262500-6Roboty murarskie i murowe
45450000-6Roboty budowlane
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
44212310-5Rusztowania
45421160-3Instalowanie wyrobów metalowych
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331110-0Instalowanie kotłów
45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
45321000-3Izolacja cieplna
34928200-0Ogrodzenia
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112700-2Roboty w zakresie kształtowania terenu
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-22286a7a-6be8-45aa-8526-c7bdb148dca4