Brak terminuBZP
ROPS.PZP.332.17.2026- Kompleksowa organizacja i realizacja konferencji na potrzeby Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy84 706,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta84 706,00 PLN
Najdroższa oferta84 706,00 PLN
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
MiastoKatowice
WojewództwoŚląskie
NIP9542331531
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Katowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)79952000-2 — Usługi w zakresie organizacji imprez
Numer ogłoszenia2026/BZP 00389552
Data publikacji12.08.2026 13:40
Kody CPV
79952000-2Usługi w zakresie organizacji imprez
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-02143fdc-b502-4b0f-9245-ee674b72b3e9