Brak terminuBZP
Opracowanie dokumentacji projektowej kanalizacji sanitarnej w Nasielsku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy270 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta270 000,00 PLN
Najdroższa oferta523 980,00 PLN
Taniej od najdroższej253 980,00 PLN48% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+94%
270 000,00 PLN
najtańsza · wybrana523 980,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana523 980,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nasielsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00390637
Data publikacji13.08.2026 09:47
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)13.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d505db8c-1ce5-4569-a81f-fe87263c5851