Brak terminuBZP
REMONT BUDYNKU KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W LIPSKU NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy224 976,90 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta224 976,90 PLN
Najdroższa oferta224 976,90 PLN
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaKOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W LIPSKU
MiastoLipsko
WojewództwoMazowieckie
NIP8111525678
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lipsko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00392984
Data publikacji14.08.2026 12:30
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45111000-8Roboty budowlane
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)14.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bbd5715d-a2e8-4713-b84e-d496670d5cf5