Brak terminuBZP
Zakup i dostawa węgla ekogroszek na sezon grzewczy 2026/2027 dla placówek szkolnych na terenie gminy Czarny Dunajec
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy165 200,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 180,00 PLN
Najdroższa oferta1 500,60 PLN
Taniej od najdroższej320,60 PLN21% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+27%
1 180,00 PLN
najtańsza · wybrana1 500,60 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 500,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Czarny Dunajec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)09111210-5 — Węgiel kamienny
Numer ogłoszenia2026/BZP 00399323
Data publikacji20.08.2026 08:54
Kody CPV
09111210-5Węgiel kamienny
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-29936e10-c16f-4f7d-a6b3-f90ab718f236