Brak terminuBZP
ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO BADAŃ MW
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy383 346,72 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta383 346,72 PLN
Najdroższa oferta383 346,72 PLN
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa Kosackiego
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
NIP8960004811
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)38296000-6 — Przyrządy badawcze
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404885
Data publikacji25.08.2026 07:02
Kody CPV
38296000-6Przyrządy badawcze
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-edbc1356-2656-4351-95d1-308f1a7e169c