Brak terminuBZP
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” w zakresie: „Budowa drogi dla pieszych i rowerów przy ul. Harcerskiej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy22 140,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta22 140,00 PLN
Najdroższa oferta131 610,00 PLN
Taniej od najdroższej109 470,00 PLN83% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+494%
22 140,00 PLN
najtańsza · wybrana131 610,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana131 610,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opole). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71520000-9 — Usługi nadzoru budowlanego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405092
Data publikacji25.08.2026 08:50
Kody CPV
71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
71540000-5Usługi zarządzania budową
71000000-8Architektura i inżynieria
71248000-8Nadzór nad projektem i dokumentacją
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5ade371b-873f-420b-a308-2a8c79cb2fc9