Brak terminuBZP
Odnowa zdegradowanych przestrzeni publicznych w Brzegu Dolnym – zagospodarowanie terenu przy MOSiR
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 742 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta2 742 900,00 PLN
Najdroższa oferta4 797 000,00 PLN
Taniej od najdroższej2 054 100,00 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+75%
2 742 900,00 PLN
najtańsza · wybrana4 797 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 797 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brzeg Dolny). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405101
Data publikacji25.08.2026 08:51
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bc193593-f3c5-494f-af5b-aa886f6bd524