Brak terminuBZP
Remont chodnika przy drodze powiatowej Nr 2902S ul. Szkolna w Wielowsi
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy175 103,78 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta175 103,78 PLN
Najdroższa oferta194 278,99 PLN
Taniej od najdroższej19 175,21 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
175 103,78 PLN
najtańsza · wybrana194 278,99 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana194 278,99 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gliwice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233222-1 — Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405061
Data publikacji25.08.2026 08:42
Kody CPV
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-866661fa-b55f-4000-8948-e2ff39cb9211