Brak terminuBZP
Dostawa rozwiązań IT wzmacniających ochronę przed cyberatakami dla Powiatu Nakielskiego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy61 753,38 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta61 753,38 PLN
Najdroższa oferta79 024,49 PLN
Taniej od najdroższej17 271,11 PLN22% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+28%
61 753,38 PLN
najtańsza · wybrana79 024,49 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana79 024,49 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nakło nad Notecią). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405096
Data publikacji25.08.2026 08:50
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-eea547b4-53c4-434a-a9be-3276bc399f68