Brak terminuBZP
Świadczenie usług w zakresie transportu osobowego dzieci do szkół z terenu Gminy Ludwin w drodze do szkół oraz w drodze powrotnej wraz z zapewnieniem opieki w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy571 769,28 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta571 769,28 PLN
Najdroższa oferta659 861,64 PLN
Taniej od najdroższej88 092,36 PLN13% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+15%
571 769,28 PLN
najtańsza · wybrana659 861,64 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana659 861,64 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ludwin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60130000-8 — Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405243
Data publikacji25.08.2026 09:34
Kody CPV
60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c2654d80-0f1f-403b-97d9-d1935f5866d1