Brak terminuBZP
Zakup i dostawa nowego 9 - cio osobowego busa dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym osoby na wózku inwalidzkim
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy188 522,10 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta188 522,10 PLN
Najdroższa oferta227 488,50 PLN
Taniej od najdroższej38 966,40 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+21%
188 522,10 PLN
najtańsza · wybrana227 488,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana227 488,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Przechlewo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34115200-8 — Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405241
Data publikacji25.08.2026 09:33
Kody CPV
34115200-8Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
34114400-3Minibusy
34114300-2Pojazdy opieki socjalnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ebb50be2-c7ea-4029-b38f-8a5a325ba18e