Brak terminuBZP
09/TP/2026. DOSTAWA GAZÓW DLA CELÓW MEDYCZNYCH ZAMAWIAJĄCEGO
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy480 628,39 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta2 322,00 PLN
Najdroższa oferta159 030,00 PLN
Taniej od najdroższej156 708,00 PLN99% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+6749%
2 322,00 PLN
najtańsza159 030,00 PLN
najdroższa
najtańsza159 030,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Tczew). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)24111500-0 — Gazy medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405136
Data publikacji25.08.2026 09:01
Kody CPV
24111500-0Gazy medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-92d5c110-9f2d-498d-976d-38509b621ffd