Brak terminuBZP
Zakup i dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Jerzmanowa”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy204 674,46 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta204 674,46 PLN
Najdroższa oferta329 640,00 PLN
Taniej od najdroższej124 965,54 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+61%
204 674,46 PLN
najtańsza · wybrana329 640,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana329 640,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Jerzmanowa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)48820000-2 — Serwery
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405285
Data publikacji25.08.2026 09:43
Kody CPV
48820000-2Serwery
30233000-1Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
31154000-0Bezprzestojowe źródła energii
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f6220920-f090-4a64-839d-d24ac4c52097