Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie na rok szkolny 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy230 851,48 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta8 266,98 PLN
Najdroższa oferta107 946,44 PLN
Taniej od najdroższej99 679,46 PLN92% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1206%
8 266,98 PLN
najtańsza107 946,44 PLN
najdroższa
najtańsza107 946,44 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mochowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)03200000-3 — Rolnictwo i hodowla
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405283
Data publikacji25.08.2026 09:43
Kody CPV
03200000-3Rolnictwo i hodowla
15300000-1Żywność i napoje
15100000-9Żywność i napoje
15810000-9Żywność i napoje
15220000-6Żywność i napoje
15800000-6Różne produkty spożywcze
03142500-3Jaja
15500000-3Produkty mleczarskie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7b4a3c19-1564-4fd0-8597-ca09ac0ec527