Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław

Wykonawca publicznyMochowoNIP 7760002669Aktywny 2023–2025
3
Wygranych przetargów
509 332 zł
Łączna wartość
169 777 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Mochowo3100%509 332

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław startuje w przetargach publicznych?

Tak. Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Mochowo. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław?

Firma Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 509 332 zł. Średnia wartość kontraktu to 169 777 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Mochowo (3 zamówień).

Od kiedy Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.09.2023, a najnowszy z 13.10.2025.

Wygrane przetargi Sklep Spożywczy Listkowski Wiesław — statystyki i wartość