Brak terminuBZP
Rezerwacja, sprzedaż i dostawa krajowych i zagranicznych biletów lotniczych dla Jednostek Organizacyjnych PBŚ
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy407 688,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6,49 PLN
Najdroższa oferta25,98 PLN
Taniej od najdroższej19,49 PLN75% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+300%
6,49 PLN
najtańsza25,98 PLN
najdroższa
najtańsza25,98 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPolitechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
MiastoBydgoszcz
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP5540313107
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bydgoszcz). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34980000-0 — Bilety przewozowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407048
Data publikacji26.08.2026 08:06
Kody CPV
34980000-0Bilety przewozowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu31.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1017953a-1bbd-48a0-88a0-6d25ebd2fd7d