Brak terminuBZP
Dostawa subskrypcji oprogramowania biurowego Microsoft 365 Business Standard lub dostawa innego równoważnego oprogramowania biurowego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy13 376,25 PLN
Liczba złożonych ofert11Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta13 376,25 PLN
Najdroższa oferta17 977,68 PLN
Taniej od najdroższej4 601,43 PLN26% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+34%
13 376,25 PLN
najtańsza · wybrana17 977,68 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana17 977,68 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Opole). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407091
Data publikacji26.08.2026 08:25
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48310000-4Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
48311000-1Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami
48700000-5Pakiety oprogramowania użytkowego
48300000-1Oprogramowanie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-48269398-a6d6-48d8-ac1d-99f03a275c6d