Brak terminuBZP
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. „Budowa budynku Szkoły Podstawowej w Sułkowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy187 590,00 PLN
Liczba złożonych ofert13Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta187 590,00 PLN
Najdroższa oferta689 931,60 PLN
Taniej od najdroższej502 341,60 PLN73% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+268%
187 590,00 PLN
najtańsza · wybrana689 931,60 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana689 931,60 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wieliczka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71520000-9 — Usługi nadzoru budowlanego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00407111
Data publikacji26.08.2026 08:32
Kody CPV
71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3656beef-4bb7-4246-8af9-e5d026916824