Brak terminuBZP
Prace malarskie i wykończeniowe w budynku CERAD”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy194 516,45 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta194 516,45 PLN
Najdroższa oferta227 242,72 PLN
Taniej od najdroższej32 726,27 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+17%
194 516,45 PLN
najtańsza · wybrana227 242,72 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana227 242,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaNarodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
MiastoOtwock
WojewództwoMazowieckie
NIP5320100125
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Otwock). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45450000-6 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00408001
Data publikacji26.08.2026 12:23
Kody CPV
45450000-6Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7f5fa7a3-c1da-4489-b113-1a587dbd34d8