Brak terminuBZP
Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnego w Turku
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy57 157,76 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta57 157,76 PLN
Najdroższa oferta57 157,76 PLN
Data zawarcia umowy: 21.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU
MiastoTurek
WojewództwoWielkopolskie
NIP6681580495
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Turek). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33793000-5 — Laboratoryjne wyroby szklane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00408593
Data publikacji26.08.2026 14:12
Kody CPV
33793000-5Laboratoryjne wyroby szklane
38000000-5Sprzęt laboratoryjny
38437000-7Pipety i akcesoria laboratoryjne
33192500-7Probówki
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4842049d-d4e3-4a3e-be59-4d0e3844baa4