Brak terminuBZP
DOWÓZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z GMINY IZABELIN DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy288 187,20 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta288 187,20 PLN
Najdroższa oferta381 780,00 PLN
Taniej od najdroższej93 592,80 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+32%
288 187,20 PLN
najtańsza · wybrana381 780,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana381 780,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Izabelin C). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60130000-8 — Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409270
Data publikacji27.08.2026 08:35
Kody CPV
60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu24.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6764393d-6717-4a61-9bac-4373c77ac076