Brak terminuBZP
Remont pomieszczeń warsztatowych w Oddziale Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Jarosławiu.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy128 135,12 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta128 135,12 PLN
Najdroższa oferta134 364,20 PLN
Taniej od najdroższej6 229,08 PLN5% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5%
128 135,12 PLN
najtańsza · wybrana134 364,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana134 364,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409346
Data publikacji27.08.2026 08:58
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-85e6e617-fa33-4fdf-a87a-7655c6d02078