Brak terminuBZP
MONTAŻ ENERGOOSZCZĘDNEGO OŚWIETLENIA ULICZNEGO W GMINIE IZABELIN
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy189 898,47 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta189 898,47 PLN
Najdroższa oferta322 495,72 PLN
Taniej od najdroższej132 597,25 PLN41% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+70%
189 898,47 PLN
najtańsza · wybrana322 495,72 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana322 495,72 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Izabelin C). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31520000-7 — Lampy i oprawy oświetleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409354
Data publikacji27.08.2026 08:59
Kody CPV
31520000-7Lampy i oprawy oświetleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6377a6d7-b1a1-4bd0-a6df-62f772155ddd