Brak terminuBZP
Dostawa mikroskopu diagnostycznego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy314 075,19 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta314 075,19 PLN
Najdroższa oferta314 075,19 PLN
Data zawarcia umowy: 04.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaUniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K.Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
MiastoKatowice
WojewództwoŚląskie
NIP9542274017
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Katowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33190000-8 — Różne urządzenia i produkty medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409323
Data publikacji27.08.2026 08:53
Kody CPV
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-84ded359-0729-4880-8eef-68e696ec9c70