Brak terminuBZP
Zakup i dostawa materiałów pędnych i smarów dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w m. st. Warszawie sp. z o. o.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy338 998,86 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta86 797,44 PLN
Najdroższa oferta275 007,77 PLN
Taniej od najdroższej188 210,33 PLN68% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+217%
86 797,44 PLN
najtańsza275 007,77 PLN
najdroższa
najtańsza275 007,77 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA W M. ST. WARSZAWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272391342
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)09211000-1 — Oleje smarowe i środki smarowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00410633
Data publikacji27.08.2026 14:02
Kody CPV
09211000-1Oleje smarowe i środki smarowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d1d330ec-c8e3-433e-a173-c85227d6fb3c