Brak terminuBZP
Zakup samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich dla Domu Pomocy Społecznej im. św. Jana Pawła II w Rudzie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy198 420,50 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta198 420,50 PLN
Najdroższa oferta216 500,00 PLN
Taniej od najdroższej18 079,50 PLN8% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+9%
198 420,50 PLN
najtańsza · wybrana216 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana216 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 27.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ruda). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34100000-8 — Pojazdy silnikowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411578
Data publikacji28.08.2026 09:37
Kody CPV
34100000-8Pojazdy silnikowe
34110000-1Samochody osobowe
34115200-8Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ff50c7fa-16c3-4d7e-9ab8-07b8031c0fa6