Brak terminuBZP
Zakup i dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby stołówki szkolnej.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy350 098,97 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta6 615,00 PLN
Najdroższa oferta137 857,32 PLN
Taniej od najdroższej131 242,32 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1984%
6 615,00 PLN
najtańsza137 857,32 PLN
najdroższa
najtańsza137 857,32 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15800000-6 — Różne produkty spożywcze
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411779
Data publikacji28.08.2026 10:21
Kody CPV
15800000-6Różne produkty spożywcze
15131500-0Produkty drobiowe
15500000-3Produkty mleczarskie
15200000-0Ryby przetworzone i konserwowane
15300000-1Żywność i napoje
03142500-3Jaja
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0dabc6f6-4c28-430c-8c20-ccc1a4ec9594